cien

 

Partnerzy projektu


dermafrac

Pierwszy na świecie systemem, który w technice mikronakłuć wykorzystuje podciśnienie i jednoczesną infuzję aktywnego serum. Dzięki temu płynne składniki aktywne zawarte w odpowiednio skomponowanych koktajlach - serum dostarczane są bezpośrednio w głąb skóry poprzez tysiące mikrokanałów, wykonywanych przez specjalną głowicę zaopatrzoną w około 160 mikroigiełek. System DermaFrac™ dzięki wygenerowaniu podciśnienia oraz naciskowi obszar tkanki jest leczony bez dolegliwości bólowych.


epionce

Epionce jest kompleksową i innowacyjną linią wellness do pielęgnacji skóry poprawiającą jej wygląd i zdrowie poprzez wpływna własne systemy ochronne i naprawcze skóry. Skuteczność Epionce udowodniono w podwójnie ślepych badaniach klinicznych przeprowadzonych przez niezależne uznane ośrodki badawcze. Oparta na badaniach naukowych, linia produktów Epionce przeznaczona jest dla dermatologów, chirurgów plastyków, profesjonalistów z zakresu pielęgnacji skóry oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani poprawą ogólnej kondycji skóry i jakości życia.


mesoexpert

Oferta produktów mesoEXPERT jest wynikiem najnowocześniejszych dokonań w dziedzinie biotechnologii i nauk kosmetologicznych. Naukowcy i lekarze użyli swojej wiedzy i ekspertyzy w dziedzinie metabolizmu skóry do stworzenia wysoce wyspecjalizowanych formuł przynoszących znaczne korzyści terapeutyczne.


colorescience

Jest to pierwsza na świecie marka, która wprowadziła pojęcie kamuflażu pozabiegowego. Kamuflaż może być wykonywany, nie tylko po mikronakłuciach, także po zabiegach mikrodermabrazji , IPL, radiofrekwencji, peelingach, zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, wypełniaczy np. na bazie kwasu hialuronowego. Wykonanie kamuflażu pozabiegowego gwarantuje natychmiastową ochronę słoneczną pacjentów dzięki zastosowaniu filtrów fizycznych/ZnO, TiO2/ SPF 20, SPF 30, SPF 35, które znajdują się w produktach Colorescience Pro.